Resident Evil Project Resistance معرفی شد

همانطور که اخیراً توسط Capcom قول داده شده است ، یک بازی جدید Resident Evil Project Resistance با یک تریلر کوتاه پیش از اولین گیم پلی بازی خود در Tokyo Game Show این هفته فاش شد.

این تریلر چهار شخصیت را در آزمایشگاه Umbrella نشان می دهد. آنها بارها مورد حمله زامبی ها و لیکر قرار می گیرند که به نظر می رسد با حضور شخصی در اتاق کنترل، کنترل میشوند . این شخص در سایه ، با قرار دادن یک جفت دستکش مکانیکی که از LED های قرمز درخشان است و دو چشم قرمز درخشان در زیر لبه یک کلاه Tyrant قرار دارد ، تریلر را به پایان می رساند ، به نظر می رسد که این آنتاگونیست قدرت کنترل یکی از بدترین دشمنان سری Resident Evil را دارد.

این تریلر باعث شده است تا طرفداران تئوری داشته باشند که پروژه ی مقاومت یک بازی مشترک چهار نفره می باشد ، احتمالاً حتی یک عنوان جدید Resident Evil Outbreak. وضعیت موجود در این ویدئو مطمئناً مانند یک وضعیت ترکیبی چهار نفره به نظر می رسد ، و میتوان دید که یکی از کت شخصیت ها، یک ژاکت دانشگاه راکون باشد ، مکانی که در Resident Evil Outbreak وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در این هفته در نمایش بازی توکیو ، از پنجشنبه 12 سپتامبر در دسترس خواهد بود. فیلم های گیم پلی وعده داده شده است ، و هر کسی که قصد حضور در این نمایش را دارد می تواند بازی را در غرفه Project Resistance مشاهده کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *