Borderlands 3 Endgame معرفی شد شامل New Game Plus, Guardian Rank و موارد دیگر

Borderlands 3 شاید یک بازی با خدمات همیشه زنده نباشد ولی هنوز یک بخش Endgame دارد که ماه ها بازیکنان را پس از به اتمام رساندن بخش campaign سرگرم میکند.
Gearbox امروز در صحنه PAX West رفت تا بخش پرحاشیه Endgame را نشان دهد. پس از تمام کردن بخش داستانی بازی ترکیبی از مسیرهای مختلف پیشرفت وجود دارد که باید وقت شما را اشغال کند. Endgame شامل موارد زیر خواهد بود.
True Vault Hunter Mode ، Guardian Rank و Mayhem Mode
New Game Plus ،True Vault Hunter Mode بازی Borderlands 3 خواهد بود. بازیکنان میتوانند بخش داستانی بازی را دوباره بازی کنند فقط بسیار سخت تر، خوشبختانه بازیکنان میتوانند اسلحه، سطح و سایر قدرت ها که در تجربه ی اول بازی خود جمع کرده بودند به همراه داشته باشند.
Guardian Rank بازیکنان می توانند با بالا بردن نوار Guardian Rank XP ، بهبود وضعیت را باز کنند. هر نوار قفل Guardian Token را باز می کند ، که می تواند برای باز کردن پاداش های وضعیت از سه درخت مهارت مختلف استفاده شود. هرچه بازیکنان بیشتر پیشرفت کنند ، جوایز بهتر می شود.
Mayhem Mode پس از تمام کردن بخش campaign ترمینال در Sanctuary III سه سطح دشواری حالت مختلف Mayhem Mode را باز می کند. فعال کردن حالت Mayhem Mode به عنوان اصلاح کننده ای عمل می کند که دنیای Borderlands 3 را خطرناک تر میکند ، اما جوایز بهتر می شود.
Gearbox همچنین اعلام کرد که Borderlands 2 VR در PS4 بسته 6 DLC Bad Ass Mega Fun را به صورت رایگان در 6 سپتامبر دریافت می کند. این شامل 16 DLC از Borderlands 2 اما در VR است. Borderlands 2 VR نیز در پاییز سال 2019 با بازی پایه و DLC به رایانه شخصی می رسد.
Borderlands 3 در تاریخ 13 سپتامبر 2019 برای PS4 ، Xbox One و PC عرضه می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *